Тема. Їжа
Мета: активізувати вивчені лексичні одиниці по темі, дієслово-зв'язку «to be»; тренувати учнів в їх вживанні; ознайомити з новими мовними структурами, вчити використовувати ці структури у мовленні.розвивати навички діалогічного мовлення, увагу, пам'ять, навичка письма.виховувати вміння працювати в парах, інтерес до мови, шанобливе ставлення до культури іншого народу.
Milk meat
Cheese молочний №1 fish м’ясний №3
Butter hen
Tea shirt
Sweets кондитерський №2 hat одягу №4
apple
Мета: активізувати вивчені лексичні одиниці по темі, дієслово-зв'язку «to be»; тренувати учнів в їх вживанні; ознайомити з новими мовними структурами, вчити використовувати ці структури у мовленні.розвивати навички діалогічного мовлення, увагу, пам'ять, навичка письма.виховувати вміння працювати в парах, інтерес до мови, шанобливе ставлення до культури іншого народу.
Обладнання:
підручник «ENGLISH 3» Карп’юк О.Д., презентація, ноутбук, картинки по темі, відео.
Хід уроку:
I. Організаційний
момент
1. Привітання:
T:
Good morning, children!
Cl:
Good morning, good morning,
Good
morning to you!
Good
morning, good morning
We’re glad to see you!
T: So am I
Sit
down, please.
2. Повідомлення
теми і мети уроку
-
The theme of our lesson is
food. At this lesson we’ll continue discussing what
Englishmen usually say at dinner; you’ll also practise using articles and the
determiner some with foodwords.
3. Фонетична зарядка
[ ʃ ] she, fish, sugar
[u:] school, pool, soup, juice
[i:] tea, please, meal
[ɔː] corn, or, four, salt
[ɒ] hot,
coffee
[e] egg, lemon, bread
Apples, apples,
One, two, three,
Apples for you,
Apples for me.
Apples for big,
Apples for small,
Apple trees tiny,
Apple trees tall.
Apples sour,
Apples sweet,
Apples, apples
Are nice to eat!
(Усі діти повторюють спочатку за вчителем, потім самостійно)
4.
Мовленнєва
розминка:
T:
Answer my questions, please.
- Do you like cheese? (Yes, I do/ No, I
don't.)
- Do you like bread? (Yes, I do/ No, I
don't.)
- Would you like apples? (Yes, I would.)
- What would you like to eat? (I would
like some sweets.)
T:
OK.
T: Try to guess:
They are red, green, and yellow. They are round and sweet. (Apples)
It
is orange and long. Rabbits like to eat it. (A carrot)
It
is green, big and round. Rabbits and goats like it. (A cabbage)
It
is yellow, not sweet. I drink tea with it. (A lemon)
Mickey
Mouse likes it very much. (Cheese)
It
is yellow. Monkeys like to eat it. (A banana)
T: Використовуючи картинки з теми «Продукти» складіть діалоги (робота в парах)
IІІ. Основна частина
уроку
1.
Активізація вивчених лексичних одиниць
T:
The topic of our lesson is «Food».
Look
at
the
blackboard.
Here you can see different shops.
(На дошці вивішено плакат з різними
типами магазинів з продуктами, які в них можна купити).
Try to name them.
(На дошці прикріплені картки з назвами
магазинів.) Діти по черзі підходять
до дошки, вибирають назву магазину і кріплять його до плакату з зображеннями
магазинів.
T:
Very well. Now
let`s try to guess what can be sold there. (На дошці вивішені
картки з назвами продуктів і товарів: milk,
tea, apple, shirt, butter, sweets,
hat, fish, hen, sausage, cabbage, jeans, coffee, cheese, carrot, book, ice
cream, pen, cake.)
Діти по черзі підходять до дошки,
вибирають слово, читають його і прикріплюють до магазину, в який могли привезти
цей товар.
Milk meat
Cheese молочний №1 fish м’ясний №3
Butter hen
Ice cream
sausage
Tea shirt
Sweets кондитерський №2 hat одягу №4
Cake
jeans
cabbage
carrot овочевий №5
apple
Т:
What can you buy in these
shops.
Вгорі дошки написана фраза: I think I
can buy in shop №...
(На початку ця фраза відпрацьовується
хором всім класом, потім кожен учень складає свою пропозицію з даною фразою.)
Наприклад: I think I can buy milk in shop №1.
I think I can buy bananas
in shop №5.
T:
Very well,
thank you.
2. Робота з віршем
– Listen
to me and finish:
І
сказав нам дядько Круз:
Сік
чудовий, сік…. juice
Яєць
десяток купила Пег
Яйця по-англійськи…
eggs.
Що
як риба ти мовчиш?
Риба
по-англійськи… fish.
Любить
мед братик Даня,
Мед
звичайно буде… honey.
Чаєм
з цукром пригощу я друга,
Цукор
по-англійськи… sugar.
Дуже
любить хліб Фред,
Хліб
по-англійськи… bread.
При
вигляді м’яса кіт мурчить,
М’ясо
по-англійськи… meat.
Кіло
сиру з’їв кіт Маркіз,
Сир, сирочок
буде … cheese.
3. Фізхвилинка
Пісня « Head, shoulers, knees and
toeys»
Thank you. Sit down, please.
4.
Вивчення нових лексичних одиниць
pass [ pɑːs ] передавати
some [sʌm] кілька, деяка кількість
enjoy [ɪnˈdʒɔɪ] насолоджуватися
meal [miːl] їжа
5.
Розвиток навичок читання
– Now open your books at page 78, find exercise 1.
-
Listen
to me and follow.
-
Read
and translate line by line.
6. Повторення граматичного
матеріалу артиклів a/an, some.
Артикль
a
вживаємо перед злічувальними іменниками, якщо вони починаються з
приголосного
звука.
Артикль
an
вживаємо перед злічувальними іменниками, якщо вони починаються з
голосного
звука.
Артикль
some
вживається перед незлічувальними
іменниками у однині.
7. Розвиток навичок письма
1) Fill in a/an or some.
______ cream _______
butter
______ tomato _______
cheese
______ onion _______
oil
______ carrot _______
sandwich
______ orange _______
sausage
______ jam _______ milk
2) - Look. This is Ann. Let’s help Ann make a vegetables
salad.
Look and complete.
I can make a vegetables salad. I take vegetables: two
_________ ,
one __________ and an ___________ .
Then I put some __________ and add some ___________
into the salad.
And then I mix it
- and my salad is ready!
VI. Підсумок уроку
1.
Підсумок уроку
-
T: What did you practise doing at the
lesson today?
What
rhymes have you learned?
What
games did we play?
What
task did you like most?
2. Оцінювання
3. Домашнє завдання